درباره ما

درباره ما

درباره ما (نفت‌آوران) سایت خبری نفت آوران در تیرماه سال ۱۳۹۸ به صورت رسمی با دریافت پروانه انتشار از وزارت ارشاد، فعالیت خود را آغاز کرد و با توجه به رسالتی که داشت به اطلاع‌رسانی و انتقاد از ضعفهای عملکرد وزارت نفت پرداخت.

پس از افزایش فشارها و تخریب‌ها، از اوایل سال ۱۳۹۹ فعالیتش به شدت کاهش یافت و در مهرماه سال ۱۳۹۹ هک شد و از دسترس خارج شد.

فعالیت این رسانه خبری از آن زمان در اینستاگرام، تلگرام و واتساپ ادامه یافت تا اینکه در فروردین سال ۱۴۰۱ مجدداً سایت این رسانه خبری آماده به کار شد و امیدواریم با همراهی و حمایت کارکنان و بازنشستگان صنعت نفت از این رسانه، بتوانیم در صدر رسانه‌های خبری صنعت نفت قرار بگیریم تا صدای شما در این رسانه بیشترین تاثیر ممکن را داشته باشد.

در این رسانه خبری سعی داریم تا اخبار مربوط به بازنشستگان صنعت نفت و کارکنان رسمی و غیررسمی وزارت نفت را در بخش‌های خبری مختلف منتشر کنیم

همچنین حوادث و آموزشهای پیشگیری از حوادث را نیز با ما دنبال کنید

انتقادات بدون مصلحت اشخاص و احزاب منتشر خواهد شد

و صدای واقعی بازنشستگان و شاغلان و مصاحبه با هر مسئولی که پاسخگو باشد

این نکته را تاکید می‌کنیم که این رسانه برای انتشار صدا و پرسش مردم ایجاد شده است و در مقابل پاسخ مسئولین و هرگز به انتشار یکطرفه صدای مسئولین نخواهیم پرداخت.

ما را در شبکه‌های اجتماعی همچنان همراهی کنید و فعالیت اصلی ما در اینستاگرام را با حمایت و همراهی خود تداوم ببخشید.

تهدید، تبعید، تخریب و انواع فشارها بر مدیرمسئول این رسانه نتوانست این رسانه را متوقف و خاموش کند و همچنان با توکل به خدا این راه را ادامه می‌دهد اما بدانید که فعالیت این رسانه تا زمانی ادامه دارد که احساس کنیم تک تک بازنشستگان و شاغلان با همراهی و حمایت خود انرژی ادامه حیات این رسانه را تامین می‌کنند و تنها با رفتن شما این رسانه خاموش خواهد شد.

ازتوجه و همراهی شما سپاسگزارم

مهدی بحرانی

مهدی بحرانی/ مدیرمسئول رسانه خبری نفت‌آوران

فعلاً امکان معرفی صاحب و مالک این رسانه وجود ندارد و امیدواریم روزی در اوج این رسانه، بتوانیم مالک و حامی این رسانه را در قسمت درباره ما معرفی کنیم.